Tel. CZ +420 608 073 485, SK +421 911 869 662

Hotely a gastro

hotelOzon je velmi oceňovaný v hotelech a gastronomii, protože v těchto zařízeních se časem vyskytuje specifický zápach, který se někteří hoteliéři rozhodli „přebít“ aktivním používáním různých vůní a osvěžovačů vzduchu. Tím ale neřeší pravou podstatu problému, pouze se snaží přehlušit následky. Naproti tomu ozon z pokojů pro hosty, barů a restaurací odstraňuje trvale zápachy, které vznikly např. po kouření cigaret. Z veřejně přístupných místností odstraní i zápachy, které vznikly produkcí výparů během přípravy jídla v kuchyni nebo v pizzerii (zápach oleje po smažení). V rekreačních střediscích ozon odstraňuje zatuchlé zápachy z kempingových chatek.

Hotelový pokoj se zkaženým a znečištěným vzduchem (např. po kouření) se může proměnit na svěží a provoněnou místnost během 30-60 minut právě díky generátoru ozonu. Ošetření ozonem umožňuje vydezinfikovat pokoj pro nové hosty během relativně krátkého času, včetně likvidace veškerých alergenů, roztočů.

Nespornou výhodou dezinfekce pomocí ozonu je, že ozon proniká do všech koutů i do pórů materiálů, jako jsou závěsy, koberce, čalounění, nábytek, stěny…tedy tam, kam se běžná čistička nedostane. Navíc vzduch po ošetření čističkou vzduchu obsahuje i nadále bakterie, viry, plísně, což v případě aplikace ozonu neplatí.

Ozonování je ekologická metoda, po které nevznikají žádné jedovaté chemické zbytky.

Mezi naše zákazníky využívající naše skvělé zařízení patří renomované hotely, více viz. v sekci REFERENCE.

„Jsme ryze nekuřácký hotel. V minulosti jsme pro odstranění zápachu z cigaret po neukázněných hostech vyzkoušeli různé metody jako jsou různé čističky vzduchu či ionizátory, ale jako jednoznačně nejúčinnější metoda se prokázalo použití generátoru ozonu, který používáme od 11.2013.“ House Keeping, Hotel Richmond KV

Oblasti použití generátoru ozonu:
– hotely
– penziony
– lázně
– ubytovny
– restaurace
– kavárny
– bary
– a další…