Tel. CZ +420 608 073 485, SK +421 911 869 662

Zákazník, technologie a my

Základem je kvalitní technologie

PROFI OZON je ryze česká firma a naše vlastní registrovaná značka. Výrobky si necháváme sestavovat podle námi zadaných parametrů. Vždy dbáme na to, aby výsledný produkt byl samozřejmě co nejkvalitnější a také co nejvíce univerzální v rámci daného rozsahu použití. V naší nabídce nenajdete desítky výrobků, ve kterých se nakonec nikdo nevyzná. Jdeme cestou jednoduchosti, transparentnosti a zároveň možnostmi širokého využití. Na trhu s generátory ozonu jsme již od roku 2013 a to s tisíci spokojených zákazníků. Disponujeme vlastním servisním střediskem a servis provádíme systémem pickup – zařízení určené na servis vyzvedáváme přímo u zákazníka.

Dokladem kvality našich zařízení je mimo jiné vítězství v celé řadě výběrových řízeních. Např. jsme vyhráli soutěž na dodávku vybavení provozoven v největší síti pneuservisů v ČR BestDrive (ContiTrade Services s.r.o.) a na Slovensku Pneubox (ContiTrade Slovakia s.r.o.) a také v síti autoservisů Bosch Car Service. Naše generátory ozonu používají třeba České dráhy, Dopravní podnik Ostrava, Městský dopravní podnik Opava, Hasičský záchranný sbor středočeského kraje, největší tuzemský přepravce ARRIVA, jeden z největších autobazarů v ČR Auto ESA a vlastní dopravce společnosti Kofola, firma SANTA-TRANS. Celkově jsme našimi přístroji vybavili již přes 700 autoservisů v Čechách a na Slovensku. Naším váženým zákazníkem je i Ministerstvo vnitra Slovenské republiky. Mimo to dodáváme naše výrobky i do renomovaných hotelů, penzionů, sanatorií, ústavů pro seniory, do lékařských ordinací, škol, školek a v neposlední řadě také do domácností.

Zákazník až na prvním místě

Protože sami neuznáváme firmy, kde nezvedají telefon, neodpovídají na emaily a zmeškané hovory a vyjednávají stylem „slibem nezarmoutíš“….proto se my snažíme chovat přesně naopak. Chceme být korektí po celou dobu obchodního vztahu. Tedy ne jen do doby, kdy zákazník zaplatí. Pokud do budoucna vznikne potřeba řešit nějaký problém s naším výrobkem, rozhodně jsme připraveni vyjít zákazníkovi vstříc, i kdyby nás to mělo něco stát.