TOPlist
CZ: +420 608 220 214 | SK: +421 908 585 484

Naše reference – VIP hotely, lázně…

Naše zařízení s nadšením používají i tito zákazníci:

Chateu Herálec  –  www.chateauheralec.com (jeden z 15 nejkrásnějších zámeckých hotelů světa)

Parkhotel Richmond  –  Karlovy Vary  –  www.richmond.cz
Sanatorium Astoria    –  Karlovy Vary  –  www.astoria-spa.cz
Savoy Westend            –  Karlovy Vary  –  www.savoywestend.cz
SPA Hotel Ulrika          –  Karlovy Vary  –  www.spa-ulrika.cz
Hotel Malta                   –  Karlovy Vary  –  www.hotel-malta.cz
LH Moskevský Dvůr     –  Karlovy Vary  –  www.moskevskydvur.cz
Olympia Hotel               –  Karlovy Vary  –  www.olympiahotel.cz
Hotel Venus                   –  Karlovy Vary  –  www.hotelvenus.cz
Olympic Palace             –  Karlovy Vary  –  www.olympic-palace.cz
Hotel Kavalerie              –  Karlovy Vary  –  www.kavalerie.cz

Hotel Esplanade  –  Mariánské Lázně  –  www.esplanade-marienbad.cz
Villa Patriot           –  Mariánské Lázně  –  www.villapatriot.cz
Parkhotel Golf Mariánské Lázně           –  www.parkhotel-golf.cz
Léčebné Lázně Mariánské Lázně          –  marianske-lazne.danubiushotels.cz

Kurhaus Erika           –  Františkovy Lázně  –  www.kurhaus-erika.cz
Hotel Ida                    –  Františkovy Lázně  –  www.wellnesshotelida.cz
Hotel Francis Palace  –  Františkovi Lázně  –  www.francispalace.cz

Barcelo Old Town Praha  –  Praha  –  www.barcelo.com
Hotel President Prague    –  Praha  –  www.hotelpresident.cz
Hotel Kings Court             –  Praha  –  www.hotelkingscourt.cz

Spa Hotel Felicitas  –  Poděbrady  –  www.spahotelfelicitas.cz

Hotel Komorní Hůrka  –  Cheb  –  www.komornihurka.eu/cs

Lázně Bělohrad  –  Bělohrad  –  www.belohrad.cz

Hotel Barceló Brno Palace  –  Brno  –  www.barcelo.com
Hotel Avanti Brno                 –  Brno  –  brno-hotel.hotelavanti.cz

Hotel Gustav Mahler            –  Jihlava  –  www.hotelgmahler.cz

Wellness penzion Medličky  –  Batelov  –  www.penzion-medlicky.cz

Hotel Lahofer  –  Znojmo  –  www.lahofer.cz

Centrum sociálních služeb Hrabyně  –  www.usphrabyne.cz
Sanatoria Klimkovice  –  Klimkovice  –  www.sanatoria-klimkovice.cz

Domov seniorů  –  Mšeno  –  www.dsmseno.cz

Hotel Duo  –  Horní Bečva  –  www.hotel-duo.cz

Lázně Slatinice  –  www.lazneslatinice.cz

Sociální služby města Havlíčkova Brodu  –  www.ssmbh.cz

Hospoda Na louži  –  Český Krumlov  –  www.hospodanalouzi.cz

Horský penzion Černava  –  Malá Úpa  –  www.cernava.eu

Hotel Peklo  –  Josefův Důl  –  www.hotelpeklo.cz